На що треба звертати увагу лікарям в угодах публічної оферти, працюючи з посередниками:

Лікар, який збирається підписати Договір публічної оферти, має чітко уявляти характер і особливості послуг, що будуть надаватися. По-перше, консультаційна та медична послуги мають відмінний предмет договору. Особливість інформаційно-консультаційної послуги полягає в тому, що пацієнту надаються поради стороннього експерта щодо інформації та рекомендацій з її використання, в яких він зацікавлений. По-друге, є суттєві відмінності в:
- правах, обов’язках, відповідальності лікаря та пацієнта;
- критеріях, за якими дається оцінка якості отриманих послуг.
Також варто чітко уявляти:
- яка відповідальність покладається на лікаря, який надав інформацію за темою консультування, що є неповною, неперевіреною чи недостовірною;
- хто нестиме відповідальність за ризики, що постають через погіршення стану здоров’я клієнта та матеріальні, фінансові витрати, які йому доводиться здійснювати у зв’язку з лікуванням;
- якою є цінова політика;
- в якому порядку мають здійснюватися виплати.
Наприклад:
- безкоштовне проведення перших консультацій може використовуватись для розширення кола клієнтів;
- в ціну договору може закладатись як вартість кожного окремо взятого сеансу консультацій, так і загальна;
- скільки буде коштувати послуга, на який строк надаватиметься, певним чином залежить від порядку, в якому поступають запити пацієнта, та форми, в якій надаються консультації (онлайн, в клініці).
Лікар, що надає послуги в клініці, намагається допомогти пацієнту якнайкращим чином вирішити проблеми зі станом здоров’я. Для досягнення цієї мети він може, приміром, запросити пацієнта на прийом, запропонувати здачу аналізів. Пацієнт самостійно вирішує, що йому робити, не завжди приймаючи поради лікаря.
В сервісі онлайн-консультування відносини між лікарем та пацієнтом будуються іншим чином. Клієнт, ще не отримавши послуг від лікаря, вже ознайомлений з ціновою політикою. Він наперед оплатить консультацію або супровід.