Можливості Symptomme

Управління фінансовими потоками у додатку Symptomme

Яким чином йдуть справи сьогодні?

Розглянемо фінансову схему на прикладі лікаря, який працює у середній приватній лікарні та отримує 30% з кожного відвідування пацієнтом консультації:

  • перший візит коштує 500 грн, з яких лікарня забирає собі 350 грн, лікар отримує 150 грн
  • другий візит коштуватиме вже 400 грн, з яких лікарня забере собі 280 грн, а лікар – 120 грн.

Таким чином, за два візити до лікаря, пацієнт сплатив загальну суму в 900 грн. Клініка заробила свої 630 грн за те, що надала пацієнту повний цикл сервісних послуг від запису на консультацію до інформаційної допомоги на рецепції. Лікар отримав свою частку у розмірі 270 грн. Це і є ціна години праці лікаря без врахування додатної вартості. При цьому, пацієнт може залишитися не зовсім задоволеним тим рівнем уваги та піклування, який отримав за свої гроші.

Що заробляє сучасний лікар:

Тепер розглянемо цю ситуацію з точки зору додатку Symptomme

Фінансові потоки в додатку Symptomme розподіляються наступним чином:

  • 20 хв онлайн консультації коштують 250 грн, з яких лікар отримує 200 грн, а 50 грн забирає сервіс
  • вартість традиційної консультації за дисконтною ціною (адже ця зустріч вже повторна), складає 400 грн, з яких лікар заробляє 120 грн, а клініка – 280 грн
  • онлайн супровід (за необхідності), коштуватиме 280 грн, з яких 140 грн дістається лікарю і 140 грн надходить сервісу
  • повторна онлайн зустріч коштуватиме 250 грн, де 200 грн забирає лікар і 50 грн сервіс.

Таким чином, пацієнт сплатив знову ті ж самі 900 грн та додаткові 280 грн за онлайн супровід (якщо лікар вважає за необхідне). Рівень сервісу набагато вищий, пацієнт отримав допомогу, не відчуваючи дискомфорту, незручностей, не витрачаючи зайвий час. При цьому, лікарня отримала лише 280 грн, сервіс – 280 грн, а лікар – 620 грн (+ додаткові 140 за супровід).

Підсумовуючи всі зроблені розрахунки отримуємо 270 грн прибутку у класичному варіанті проти 760 грн у сучасному. Звісно, цифри лише приблизні та будуть коливатися в кожному випадку під впливом індивідуальних факторів. Але для того, щоб побачити різницю у винагороді не потрібно зайвих питань.

Що потрібно обов’язково згадати окрім грошей?

Відносини між лікарнею та лікарем змінюють свій формат під впливом нового розподілу коштів від пацієнта. Про що ми говоримо?

  • лікарня фокусується на розвитку технічного оснащення, підвищенні сервісного обслуговування, інформаційної підтримки кожного пацієнта
  • лікар приділяє більше уваги побудові сервісних відносин з кожним пацієнтом, фокусується на покращенні лікування
  • сервіс Symptomme розвивається у двох напрямках: перший – як віртуальний додаток, мета якого забрати на виконання всі організаційні моменти; другий – гарантія присутності лікаря у віртуальній площині для кожного пацієнта.